W dobie, kiedy liczy się każda oszczędność, coraz więcej osób interesuje się tematem, jakim są zniżki OC AC. Dziś piszemy o tym, jaka firma ubezpieczeniowa daje zniżki OC AC dla mundurowych, zniżki za bezszkodową jazdę oraz po ilu latach zniżki OC AC są przyznawane.

Praktycznie każda firma sprzedająca ubezpieczenia komunikacyjne oferuje zniżki oc ac za bezszkodową jazdę. Jest to zrozumiałe i co więcej, uczciwe. Wiadomo, że firmy ubezpieczeniowe będą promować kierowców, którzy powodują mniej wypadków, ponieważ im dłużej jeździ się bez żadnej stłuczki, tym lepszym się jest klientem dla firmy ubezpieczeniowej.
Maksymalne zniżki OC AC wynoszą 60% a nawet 70%. Za towarzystwo, które ma najszybciej przyznawane zniżki dla ostrożnych kierowców uważa się Warta. Zniżki OC Warta wynoszą nawet 60 % na OC komunikacyjne dla nowych klientów, już po 3 latach. Za to najwyższe zniżki OC Proama – aż 70% zniżki OC dla bezszkodowych kierowców.
Zniżki OC Liberty Direct można dostać na przykład za zostanie fanem akcji „bezpieczny mały pasażer” na facebooku. Za to można dostać aż 10% zniżki OC Liberty Direct.
I podobnie jest w wielu innych firmach. Niektóre z nich mają zniżki OC dla mundurowych, inne – specjalne zniżki OC dla młodych.
Ubezpieczenie OC dla młodych to w ogóle trudna sprawa. Ale OC dla młodych nie musi być drogie. Jest jedna firma, która ma tanie OC dla młodych You Can Drive. Tam są specjalne zniżki OC dla młodych. Dlatego warto szukać zniżki OC AC, która odpowiada naszym potrzebom, bo dzięki niej możemy kupić tanie OC.